Sklepy współpracujące

Sklep z miodem MiodoweLato.pl

Polecamy wszystkim naszym klientom nowy sklep z miodem Miodowe Lato. Sklep ten prowadzi sprzedaż wysyłkową ekologicznych miodów z niewielkich pasiek z regionu Pomorza (Kaszuby, Kociewie, Pomorze Zachodnie), a także Warmii i Mazur. W sprzedaży posiada wyłącznie miody naturalne nektarowe jak i spadziowe pozyskane ze spadzi iglastej i liściastej. Sklep z miodami Miodowe Lato oprócz klasycznej wysyłki z wykorzystaniem usług kurierskich i InPost do mieszkańsców całej Polski, posiada również własny transport, którym dostarcza miody z regionalnych pasiek klientom z Trójmiasta prosto do domu. Sklep z miodem dostarcza osobiście pełne słodyczy słoiki z miodem mieszkańcom Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi i Redy. Sklep nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej.
W ofercie sklepu z miodami Miodowe Lato można znaleźć między innymi miód lipowy, miód gryczany, miód ze spadzi liściastej i iglastej, miód wielokwiatowy i rzepakowy, miody z akacji, wrzosu i wiele innych smaków. Sklep Miodowe Lato wprowadza również do sprzedaży coraz bardziej popularne miody z dodatkami, takie jak miód z rokitnikiem, z kawą i rumem, miód z płatkami róży i wiele innych, a ponadto owoce i orzechy w miodzie. 

Na stronie sklepu z miodem Miodowe Lato można też znaleźć kulinarne przepisy z miodem, a także bogate opisy właściwości smakowych i zdrowotnych sprzedawanych miodów.

Polecamy serdecznie słodki sklep z miodem Miodowe Lato!

Adres sklepu: https://miodowelato.pl 

Sklep z miodem Gdynia, Sopot, Gdańsk - Miodowe Lato