O nas

Od 17 lat zajmuję marketingiem w szczególności w obszarze digital. Razem z moimi współpracownikami wspieram firmy z całej Polski w obszarze marketingu internetowego, w szczególności performance marketingu oraz optymalizacji stron internetowych (SEO), czyli pozycjonowania stron w wyszukiwarkach Google, Bing i innych. Prowadzimy również szkolenia w obszarze różnych zagadnień marketingu online.

Internet daje nam niezwykłą możliwość kontaktu bez ograniczeń przestrzeni, dzielenia się doświadczeniem i tworzenia kampanii, które zwiększają sprzedaż i budują markę zarówno nowych firm, jak i tych, które są obecne na rynku od lat. 
Stawiamy na uczciwość w relacjach i etykę w działaniach marketingowych. Uważamy, że długoletnią współpracę możemy budować głównie na zaufaniu, a na zaufanie możemy wyłącznie zapracować.
FIKAKO

SEO | KAMPANIE GOOGLE I FACEBOOK
SZKOLENIA

To obszary, w których realizuję swoje działania na rzecz moich klientów. Opieram je na doświadczeniu i wiedzy, które bezustannie poszerzam. 
Pracowałem dla wielu różnych branż m. in.: branży hotelowej i szeroko rozumianej branży czasu wolnego, ale także e-commerce, wydawniczej, szkoleniowej, przemysłowej. Niezależnie od branży zawsze byłem skupiony na potrzebach mojego klienta, jego celu i oczekiwaniach.
Nabyte doświadczenie daje mi oraz moim współpracownikom szerokie spektrum zrozumienia potrzeb i zachowań klientów. Łącząc je z umiejętnościami analizy danych skutecznie pozycjonujemy strony internetowe w wyszukiwarce Google, budujemy kampanie, które zwiększają zasięgi i finalnie sprzedaż naszych klientów oraz budują pozytywny wizerunek ich firm.
Osobiście prowadzę szkolenia i kursy z obszaru marketingu internetowego, w szczególności SEO, jak i performace marketingu.

Zachęcam do współpracy!

Image

Stawiamy na kreatywność

W planowaniu kampanii kreatywnie łączymy i wykorzystujemy rozwiazania, które przynoszą najlepsze efekty

Pomagamy budować markę

Wiemy, że klienci chętniej wracają do firm, które wzbudzają ich zaufanie. Dlatego pomagamy budować wizerunek firmy, która pozytywnie utrwali się w ich świadomości

Pracujemy na wynik

Na bieżąco analizujemy wyniki i optymalizujemy kampanie, tak aby osiągnąć jak najlepsze wyniki przy określonym budżecie

Projektowanie graficzne

Jeżeli istnieje taka potrzeba, przygotowujemy kreacje graficzne, które będą atrakcyjne dla Twoich potencjalnych klientów

Chcesz z nami porozmawiać o możliwościach
lub zlecić nam poprowadzenie kampanii?