O nas

Jesteśmy z Gdyni i pracując w Gdyni współpracujemy z klientami z całej Polski. Internet daje nam niezwykłą możliwość kontaktu bez ograniczeń przestrzeni, dzielenia się doświadczeniem i tworzenia kampanii, które zwiększają sprzedaż i budują markę zarówno nowych firm, jak i tych, które są obecne na rynku od lat. 
Stawiamy na uczciwość w relacjach i etykę w działaniach marketingowych. Uważamy, że długoletnią współpracę możemy budować głównie na zaufaniu, a na zaufanie możemy wyłącznie zapracować.

Bazą naszej pracy jest nasza wiedza i doświadczenie. A poza tym, co równie ważne, fascynuje nas to co robimy :)

Gdy praca, którą wykonujesz,
nie daje ci radości, a tylko pieniądze,
to jesteś śmiertelnie ubogi.
Bosmans Phil
Jesteśmy niewielkim zespołem z kilkunastoletnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Kompletowaliśmy je pracując na stanowiskach związanych z działaniami on-line w różnych branżach: w szczególności branży hotelowej i szeroko rozumianej branży czasu wolnego, ale także e-commerce, wydawniczej, szkoleniowej, przemysłowej. Niezależnie od branży zawsze skupieni byliśmy na rozwoju umiejętności w obszarze prowadzenia kampanii on-line w Google AdWords (obecnie Google Ads) oraz Facebook Ads (obecnie Meta Ads). 
Nabyte w różnych branżach doświadczenie daje nam szerokie spektrum zrozumienia potrzeb i zachowań klientów. Łącząc to doświadczenie z umiejętnościami analizy danych, budujemy kampanie, które w znaczący sposób zwiększają sprzedaż naszych klientów i budują pozytywny wizerunek ich firm.
Choć jesteśmy z Gdyni, nie ogranicza nas przestrzeń :) Poprowadzimy kampanię reklamową dla Twojej firmy, w jakimkolwiek zakątku Polski się ona znajduje.
Image

Stawiamy na kreatywność

W planowaniu kampanii kreatywnie łączymy i wykorzystujemy rozwiazania, które przynoszą najlepsze efekty

Pomagamy budować markę

Wiemy, że klienci chętniej wracają do firm, które wzbudzają ich zaufanie. Dlatego pomagamy budować wizerunek firmy, która pozytywnie utrwali się w ich świadomości

Pracujemy na wynik

Na bieżąco analizujemy wyniki i optymalizujemy kampanie, tak aby osiągnąć jak najlepsze wyniki przy określonym budżecie

Projektowanie graficzne

Jeżeli istnieje taka potrzeba, przygotowujemy kreacje graficzne, które będą atrakcyjne dla Twoich potencjalnych klientów

Chcesz z nami porozmawiać o możliwościach
lub zlecić nam poprowadzenie kampanii?